Odpylacz po niemiecku

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu asortymentowi w skórze worków filtracyjnych z bogatych produktów a o różnym typie i różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wybieranie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w jakiejś gałęzi przemysłu, w którym stoi problem z czarnym powietrzem zachodzącym w procesie przemysłowym.

Niezwykle łatwe - filtry modułowe, które używane są najczęściej w sfery drzewnej i meblarskiej, bardzo dobra realizują naszą karierę również przy odciąganiu innych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bezpośredniej możliwości mamy również wielkie wartości modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy i lekkie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów charakteryzują się wielką powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do szczupłych i małych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z porady na naszą formę posiadają całą powierzchnię filtracyjną.

http://it.healthymode.eu/titan-s-rage-le-migliori-compresse-pre-allenamento/

Dużo bogata gama proponowanych odpylaczy zapewnia nam dobry dobór maszyny do potrzeb klienta. Dużo informacji o własnej możliwości można zyskać na krajowej stronie internetowej lub łącząc się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są wygodne w wersji przeciwwybuchowej co świadczy, że to odpylacz wykonany razem z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do wprowadzenia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie jeszcze w Twojej firmie zastosowanie i da utrzymać w nim czystość, natomiast w czasie zimy w organizmie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.